Leden 2010

MusiC...

25. ledna 2010 v 17:45 | Elvíra |  nezařazené
AhoJ, takže už se cítím dobře, omlouvám se, že Vám píšu spíše věci z mého života, tak jsem se rozhodla aby jste si mohli vybrat z následujícího:
a) OBRÁZKY
b) HUDBU, kterou bych vybrala
c) SOUTĚŽE (kterou boužel občas nedotáhnu do konce)
d) ČLÁNKY (do komentů, zvolte téma)
A tedy z mého života hudby :-). Dnes na hodině to bylo super, moc mi to zvedlo náladu. Ve školo to šlo, ale po škole byla sranda. Z lidma ze školy :-). Možná beru do kamarádů i ty lidi, co mě otravujou, protože je to jenom část jejich stránky a jsou jinak v pohodě...
Dostala jsem na hodině příčné flétny noty pro truvérskou mši na zobcovou flétnu. :-) Tak se to budu učit. Dostala jsem také dnes vysvědčení, protože navštěvuji ZUM (zákl. umělecká škola) a paní uč. se dotalo vysvědčení. Mám jedničku z flétny a dvojku z nauky. Takže mám vyznamenání. Zatím se mějte.. A vybírejte ;-)

+ děkuji za komentáře ohledně předchozího článku..
+ dělám nový desing a zatím neni zhotoven, mám proto nastavit tento..blend či co to je?ANO/NE

Boužel..

22. ledna 2010 v 18:26 | Elvíra
Je mi fakt hodně blbě a proto si jdu zachvíly zase lehnout. Snad se to co nejdřív zlepší :(. Mám menčí zánět zubu, nic vážnýho, ale bolý mě od toho i tvář. A nejvíc mě bolý asi hlava, ta mě strašně obtěžuje :(. Pak mám teplotu 37,5 takže to neni zas tak hrozný, ale bolý mě celé tělo a občas i břicho. Nejhorší je, že jsem měla mít celý výkend službu. Takže nevím, jak to sakra udělám! Nějak jsem tenhle půl rok až moc nemocná! Hrozně mi to štve! :( A navíc mám ještě jeden den náhradní služby, takže bych na tuhle měla jít, ale když mi je takhle blbě? Tak je to těžký :/. A sestra měla mít šarpování, tak jsem tam chtěla jít a asi to nepůjde :(... Tenhle výkend se má ochladit, tak by mi to asi fakt můj stav zhoršilo, ale co mám dělat?

Next day..

18. ledna 2010 v 19:36 | Elvíra |  Aktuality
Dneska byl fakt vzláštní den! Šla jsem po nemoci do školy a mám docela blbý průměr, což je pro mě nezvyk. Takže jsem dostávala hodně testů. A testy ještě každý den budou. Ještě k tomu jsem byla pěkně naprdnutá, protože mi někdo polil žákovskou a pak jsem hledala termosku :D, kterou jsme pak našla u Zuzanky. No... Na flétně mi to nešlo. Cítím se vzláštně, ale rozhodně nejsem ten typ lidí, co se snaží chovat jak malé děti :D, abyste to tak nepochopily. Mám jen depresivní nálady, nejraději bych s někym moc fajn kecela, ale mam sice holky jsou sice moožná semnou :), ale nechci se jim zas tak plést do života, jedině jsem věřila Kačí, která mě taky dostala, protože končí sbor! Mám právo být smutná, je to její věc, ale smutná být můžu, když někdo byl tak výmečnej. Pak věřím Nice :) to je zlatí! For me jo. Snad jsem jí neurazila. Jinak probíhá skoro měsíc soutěž, v které pořád jsem, díky Vám nebo kdo pro mě hlasoval :), ale nevěděla jsem o to, že je nové kolo, tak možná vypadnu :( třeba to doženeme, ale těžko by pro mě tolik lidí hlasovala, abych nevypadla. Sakra mě štve, že jsem nevěděla, že začlo páté kolo :( a navíc jsem )měla v minulém kole nejvíc hlasů. Asi to majitelka přehlédla (!) :( že mám už 27 hlasů a né 21. Jenomže mě na výhře nezáleží :) ani na hlasech, spíž na spravedlnosti....


Pokud můj blog považuješ za nejlepší, tak mi věnuj hlas :)

T-A-D-Y

-For Elvíra (má přece vyhrát ten nejlepší :), takže do hlasování nenutím)

Zasněžená krajina

17. ledna 2010 v 15:26 | Elvíra |  Aktuality
Právě jsme přišla z venku a ještě ze sebe oprašuju sníh :). Tady v Praze krásně sněží a krajina je krásně zasněžená. Někteří nejsou nadšení, ale já ano. Nýbž, když byla zima, holé stromy, tak to bylo takové depresivní, ale tohle je poněkud romantické a pro mě příjemné :). Protože mi pořád není moc dobře, tak jsem se od matky a sestřičky oddělila dřív a šla sama zasněženým parkem. Ovšm pro mě je to něco, s nimi se pořád dohaduji, nervuji, ale když jsem sama nebo s nikým blízkým je to úplně něco jiného. Pokud nebudou kalamity, tak jsem spokojená, ovšem mohli by být prázdniny! :D Já se jdu učit, takže paa
(mimochodem jsem rozepsala pro Vás článek, ale nejde mi dokončit)


Plastic Tree (JP) :)
foto by deviantART

1.diskuze na téma: filmy

14. ledna 2010 v 20:33 | Elvíra |  Zábava-diskuze
Doufám, že jste si všichni přečetli předešlý článek, protože jinak to moc nebudete chápat.

téma: filmy aneb filmové zážitky
rozmezí: špatné i hezké
začátek diskuze: Můj zážitek s kobrou11, kterou jsem vůbec nesledovala. Jde o to, že kupřídladu daný film či seriál nesledujete, ale zaujme Vás něco. Hezkého či strašidelného,..
můj zážitek, který jsem doteď nezapoměla: Nesledovala jsem to celé, nýbrž jsem na kobru11 nikdy moc nekoukala, ale zaujmulo mě něco co jsem zahlédla. :-) Doteď si to pamatuju, ikdyž to s nimi nedopadlo dobře, tak mě se to fakt MOC líbilo.

-Jak to bylo.. Takže v kobře11 byli dva zločinci, nepamatuji si, co spolu páchali, ale byli do sebe zamilovaní. Spolu páchali zločin a kobra11 po nich šla. Snad jeden z týmu co po nich šli tu ženu znal a měl s ní nějaký vztah, který již vypršel. Na konci ujížděli autem a už je obklíčily. Neměli kam utéct a před nimi byla propast. Rozhodli se, že se nenechají chytit a raději zemřou než aby museli žít oděleně od sebe. Takže se rozjeli on zařadil a ona ho chytla za tu ruku, kterou řadil.. Kobra11 je nestihla zastavit, tak vletěli do propasti... Jak krásně romantivké :-) Vím vím, asi se Vám to moc nelíbí, ale mě však to nějak zůstalo v paměti a moc se mi to líbilo. Ikdyž velice dojemné.

---------------------DISKUZE OTEVŘENA---------------------
↕ Můžete i popisovat svoje zážitky, ale tak aby byli pochopeny ↕

Zábava-diskuze

13. ledna 2010 v 12:26 | Elvíra |  Zábava-diskuze
Zhotovila jsem novou rubriku na můj nápad zábava-diskuze.
Myslím, že by to mohlo být trochu lepší než pořád kecy ode mě :-) a připomínám, pokud jste zapoměli tak mám knihu přání a připomínek.

O CO SE JEDNÁ:

-Nová rubriky, v podstatě novinka pro Vás..
-Mělo by to být hl. pro zábavu návštěvníkům blogu..
-Otevřená diskuze..

JAKÉ BUDOU TÉMA:

-První téma mě napadlo filmové zážitky..
-K tomu-nejen filmové zážitky, hlavně také moc nemyslím zážitky z filmů, které máte oblíbené, na které koukáte často atd..
-Má to být třeba zážitech z filmu, seriálu, na který jste kupříkladu nekoukali ani na celý a zaujalo Vás něco určitého. Třeba nějaký citát, nějaká chvíle, možná i hororové chvíle. Tudíž jste na horor třeba koukali jako malý a dodnes si to pamatujete..
-Jde o krásné i špatné zážitky..
(Medicopter 117-pamatuju si, jak jsem na to hrozně ráda koukala :-))
(ee, ste to nepochopily, nejde o moje zážiky s medicoptrem, ale to měla být jen hudba k článku)

Dobřee..

13. ledna 2010 v 11:57 | Elvíra |  Aktuality
Takže si Vám omlouvám, trochu jsem vyjela a popravdě si na článku vybíjela zlost, kterou v sobě mám. Doma to mam trochu těžký, možná si to dělám já. Nevím připadám si vzláštní, protože si nepamatuju, že by se něco takovýho dělo sestře v mim věku. Jináč chci blog trochu vylepšit, přidat koňské články, atd. Desing možná ×)... Uvidíme jak mi plán vyjde

Fajn, jak chcete SB ×(

12. ledna 2010 v 11:36 | Elvíra |  Aktuality
(Prosím přečtě te si-docela důležité pokud jsi AFFs)
Takže rozhodně jako mi někdo vyčítal, že by mi vadilo, že SB nechodí na můj blog. Kvůli tomu ani nebyli zápis. Ty byli kvůli tomu jak jsem říkala, že pořád se semnou někdo chtěl spřátelit a prostě si mě přidal a já jeho ne, tak proto byl zápis. A PODLE ZÁPISU CHODÍM NA VAŠE BLOGY, takže kdo se tehdy nezapsal, jdu na jeho blog jen občas, když napíše koment. Jedno miloučký SBénko mě pěkně nasra**! Ano, ano, blog zanedbávám a jak ste si všimly i málo článků a logicky když nejsou články, tak jsem myslela, že Vám dojde, že admin je prostě někde v pr**li. Když byli články a blog byl normálně v provozu, tak jsem ze začátku chodila na blogy mích SB každý den, četla jsem články a psala komenty (což taky některý SB nedělaj), ale nýbrž teď na blog nechodím, tak nechodím k SB. A tisíckrát jsme říkala nepište OBÍHÁM SB, ale pořád to někdo dělá a ten někdo si myslí, že nepoznám kdo to doopravdy je. Tak SBénka mám ráda a něchtěla bych se spřátelovat s těma, když se mi nelíbí jejich blog. Proč? Protože by mě pak nebyvilo číst články atd. Ale tohle se prostě dělá. Npř. se Vám líbí můj dess a hnet spřátelíš? Tohle nědělá každý jen málo kdo. SB si některých moc vážím. Takže SwEEth→Happy když už, tak si mě smaž sB! Nevim, ale přijdeš mi fakt hnusná. Promiň, promiň, ale tohle. Je ti asi jasný, že nejsou články, tak nejsem u SB. A navíc ty ses zrovna do zápisu nezapsala a podle toho chodím na blogy. Navíc ty napíšeš jeden text a ten zkopíruješ a píšeš všem. Mám pocit, že si ani nečetla články a furt řikáš, zlatí samí ♥ atd. Nacítíš se trapně_??
A hlavně takovýdle kecy? Jdu k dalšímu super SB jako si ty? Když už, tak mi upřímně řekni, hele já jsme u tebe často píšu ti nějaký věci a ty nic? Nebo ták, ale takhle mi nadávat? Hodně is mě zklamala. Mám chuť zrušit většinu SB 1. nestíhám chodit na Vaše blogy.. 2. Pořád vidím obíhám sB 3. Alespoň by blog měl i návštěvnost od ostatních a ne jenom od SB...UVIDIM (a sorry pro ty zlatý AFFs)
--------------------Jináč jsem byla dnes u všech AFFs, které se mi tehdy zapsali------------------------

Příčná flétna (známé písně) 2

12. ledna 2010 v 10:10 | Elvíra |  videa
hodnocení: :-)) dopuručuji poslechnout
komentář: příčná flétna, známé písně, z filmů,..podruhé. Z youtube, pokud se Vám nelíbí, tzak to neposlouchejte, ale 1. se Vám líbily, takže dělám 2. (autor neznámí)
počet: 6
hodnocení: 4,9/5
dopuručení: 5,2,6

1) Love Story
• počkejte si na refrém, to pak už možná znáte..

2) The Climb
Určitě taky znáte :-) (Miley Cyrus)

3) Star Spangled Banner

4) Only Hope
• Úplně neznám, ale je to krásný :-)

5) Mad World
• dokonalý! :-)

6)

Mozart na elekrickou kytaru

7. ledna 2010 v 20:39 | Elvíra |  videa
komentář: Nevím, zad-li si někdo dělal z Mozarta srandu, nebo se to vážně :-D Ale jak slyšíte, tak to zahraje. To muselo být jako cela těžké!!!!
počet: 1
hodnocení: xxx
doporučuji: xxx7.1

7. ledna 2010 v 20:36 | Elvíra |  Aktuality
Jak se Vám vede na nový rok? Na tři krále? Mě celkem dobře. Dnes jsem byla u koní a šla se mnou tentokrát i Tes.s :-). Zítra a pozítří tu nebudu. Pořád něco mám. Desing jsem udělala nový, trochu odfláklý, ale písmo jde :-). Jinak co dělám? Teď? Poslouchám hudbu, píšu a jsem na fb. Boužel, je to hrozná manie...
foto by deviantART

Desing 0.9-vánoční

6. ledna 2010 v 18:15 | Elvíra |  Blogu
název: vánoční dess
spokojenost: 70%
účel: vánoční
barvy: červeno zelené
koment: Nic moc, ale vánoční ×)
náhled:

Desing-kolotoČ 0.8

6. ledna 2010 v 18:12 | Elvíra |  Blogu
název: kolotoČ
spokojenost: 100%
účel: ozdobení blogu, prostě desing ×)
barvy: ...
koment: Podle mě byl, nejhezčí ze všech na tomto blogu. Zatím
náhled: